نه سپید - نه سیاه

نه شاه و نه فیل

چهار اسب روی کفشم بکشید

این بار

تا

            گام که بر می دارند

نه به حکومتی فکر کنند

                   و نه بر فکری...

 چه سپید  ... چه سیاه  

چه شاه و ...!

/ 5 نظر / 20 بازدید
۩۞۩๑ رويا ۩۞۩๑

نه به حکومتی فکر کنند و نه بر فکری... اين جای خالی به جا بود نه بر فکری حکومتی.... زيبا بود و پر معنیممنون از حضورت

دهقاني

حال چه سپید باشد ... چه سیاه چه شاه و چه فیل ! به نظر من كار رو خيلي ضعيف تر كرده موفق باشيد

اورانوس

معمولا رسم شعرا بر اين است که حرفشان را در هاله ای از بهام بيان می کنند نه به اين رکی ... شعر آخری که نوشته ای جالب و عجيب بود ! از همی حيث رک بودن ! .......................................و اما وبلاگ من : این بار از میان تمام موضوعات رنگارنگ ، از " غم نان " ، از بیچاره ها ، از کوچه هایی که بوی باروت میدهند ، از مرگ کبوتر ، از درد بردگی و دردهایی حرف زده ام که مدتی بود فراموششان کرده بودم ! به کلبه ی شیشه ای من بیا ... مرا بخوان ... مرا احساس کن !

DJCSAEED

دوست عزیز سلام شما میتوانید با ورود و عضویت در انجمن های گفتگوی دریم اولترا، از مقالات آن استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید درخواستهای خود را از قبیل : درخواست مقاله، نرم افزار داشته باشید و یا سوالات خود را مطرح نمایید و یقین داشته باشید که به نتیجه ی مثبت خواهید رسید. عضویت در این انجمن ها کاملا رایگان بوده و نحوه ی ثبت نام آن نیز بسیار ساده میباشد. از شما دوست عزیز در زمینه ی تخصصتان دعوت به همکاری میشود. آدرس انجمن های ما : http://forum.dreamultra.com آدرس وب سایت ما : http://dreamultra.com با تشکر. منتظر شما دوست عزیز هستیم.

سید یوسف سعیدی

سایت رسمی استاد شهریار تاسیس شد لطفا دوستان عزیز لینک سایت شهریار را با عنوان (( سایت رسمی استاد شهریار )) در سایت یا وبلاگ خود قرار دهند و از دوستانی که قصد همکاری دارند تقاضا میشود با ایمیلهای زیر تماس بگیرند: info@shahreiar.org ostad.shahriyar@gmail.com http://www.shahreiar.org http://shahreiar.org